Jesienne drzewko

Wiem, wiem, na pewno już nie raz widzieliście pracę plastyczną jakiegoś dziecięcia namalowaną przy pomocy patyczków do uszu. Niczego nowego nie wymyśliłam, sorki. Przyznaję się bez bicia Pinterest był bardzo pomocny.

Nadchodzi jesień, nie taka jak w Polsce, nie złota, nie kolorowa, wcale nie ... piękna. Nie ma grzybów, śliwek, gruszek, jabłek. Nie ma kasztanów, żołędzi, jarzębiny. Nie ma kolorowych liści na drzewach ani szelestu liści pod butami.
Chciałabym by Ania wiedziała, że jesień nie zawsze musi być tak ... zwykła, że w Polsce teraz przyroda wygląda inaczej niż na Tajwanie, Dlatego też zaczęłam z nią o tym rozmawiać, czytać, pokazywać jej jesień taką jaka ... powinna być. Rozpoczęłyśmy też cykl prac związanych z tą porą roku.

Pierwszą pracą Ani było jesienne drzewko namalowane patyczkami do uszu. Mam nadzieję, że wam się spodoba:

Comments

 1. Drzewko Ani wygląda prześlicznie. W Pennsylvanii mamy co roku przecudowną złotą jesień, tutaj nazywa się ona Indian summer. Najpiękniejsza pora roku-ciepłe dni, chlodne wieczory i ranki. Ale jeszcze nie nadeszła, na razie pada, pada, pada. Jest nawet zagrożenie powodziowe dla niektórych okolic.
  Pamiętam podobny obrazek, który osobiście wykonałam wieki temu przy pomocy stempla z ziemniaka! :) Dobre rzeczy pamięta się długo!!
  Bardzo serdecznie pozdrawiam!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja pamiętam przepiękne jesienne kolory w stanie Washington! Cudna jest jesień i ta polska, i amerykańska czy też kanadyjska ... Tęsknię za nią...

   Delete
 2. Puentylizm :-)
  Lubię jesienne kolory. Drzewko cudne :-)

  ReplyDelete

Post a Comment