Święta, narty i śnieg w dzienniczku Ani

Od dawna prowadzę z Anią dzienniczek ważniejszych wydarzeń i odwiedzanych miejsc (więcej o dzienniczkach w naszej domowej szkole TUTAJ).
W czasie pobytu w Japonii Ania również notowała i ilustrowała najciekawsze wydarzenia. Oto tych kilka stron, które powstały w czasie pobytu w krainie śniegu:


Ania has been writing/drawing in her journal for quite a while already. Every time we visit an interesting place or something interesting is happening at home, she writes a few words about it, draws a picture or simply adds a few photos, tickets or leaflets from the place/event we visited. While in Japan she has also written a few sentences and drawn a few pictures. Here they are:
A czy Wasze dziecie piszą dzienniczki z podróży?

Do your children write travel journals?

Comments

  1. Probowalismy z pamietnikiem, ale szlo opornie. Tym razem przygotuje papier podobny do Waszego, z liniaruta, mam nadzieje, ze bedzie lepiej :)

    ps. Ania tak ladnie pisze sama? Jestem w szoku! Czy Ty jej najpierw piszesz na brudno? Jak to wyglada?

    ReplyDelete
  2. Przeważnie Ania mówi mi zdanie i jak nie wie jak się pisze jakiś wyraz to ja jej mówię (literuję fonetycznie), a potem ona sama pisze. Pracujemy teraz nad odstępami między wyrazami (są one często albo za duże albo za małe). Ania jest małą perfekcjonistką - cokolwiek by nie robiła musi to zrobić sama i jak najładniej.

    ReplyDelete

Post a Comment