Film - The Impossibly Small Object 小玩意

Tak jakoś się złożyło, że ponad rok temu, a dokładniej na początku stycznia 2017 roku Jaś i Ania mieli okazję zagrać jako statyści w filmie holenderskiego reżysera Davida Verbeek'a. Film The Impossibly Small Object 小玩意 dopiero w tym roku wszedł na ekrany kin. Niestety jak do tej pory nie udało nam się go zobaczyć, więc nawet nie wiem ile scen z Jaśkiem i Anią zostało włączonych do filmu. Może wszystkie zostały wycięte?Sceny, które były kręcone z Jasiem i Anią miały miejsce w samolocie. Przez trzy dni, chyba po 7-8 godzin, siedzieli w kabinie pasażerskiej nudząc się przeraźliwie (nie można było nawet włączać telefonu lub czytać) i cholernie marznąc. 


Jedną z aktorek grających w tym filmie jest Lisa Lu, znana m.in. z The Joy Luck Club, The Last Emperor i wielu innych filmów. Kilka dni po filmowaniu tych scen były jej 90-te urodziny, więc mieliśmy okazję złożyć jej życzenia. 
Summa summarum, było to ciekawe doświadczenie, ale na dłuższą metę bycie statystą jest cholernie nużące. Jaś był chyba zadowolony, bo ... trochę zarobił .

Comments